NASIL TEST YAPTIRABİLİRİM?

1. Öncelikle yaptırmak istediğiniz testleri belirleyin, sorularınız olursa yardım için info@GenomTurkiye.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Yanlış anlamalara neden olmamak için sadece yazılı iletişimle bilgi verilmektedir.

2. Aşağıdaki link'e tıklayarak seçtiğiniz testin ödemesini yapın;

SİPARİŞ VERİN

Test siparişinin, kredi kartı ile internet üzerinden yapılan herhangi bir alış-verişten farkı yoktur. İngilizce bilmeyen ziyaretçilerimiz burayı tıklayarak tercüme desteği alabilirler. (Kırmızı renkle yazılan talimatları izlemeniz yeterlidir)

Açılan sipariş sayfasının alt kısmında göreceğiniz gibi pek çok test alternatifi mevcuttur. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olanlar temel testlerin kombinasyonu olan ileri düzey testleri de sipariş edebilirler. Başlangıç seviyesinde olanlar için bizim önerimiz aşağıdaki ana testlerdir:

* Y-DNA 12

* mtDNA Plus

* Family Finder

3. Ödeme teyidinden sonra adresinize aşağıdaki resimde gördüğünüz malzemeler gönderilecektir. DNA örneğini, üzerinde adres yazılı olan zarfa koyarak PTT ile normal posta olarak gönderebilirsiniz.

Test sonucu ortalama 2-3 ay içinde internet ortamında size bildirilecektir. Kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme girerek sonuçlarınızı ve diğer yararlı bilgileri size ait sayfanızda göreceksiniz. FTDNA (Family Tree DNA) sisteminin en etkileyici tarafı, genetik bir akrabanız tespit edildiğinde e-posta ve isim bilgilerini paylaşarak irtibat kurma olanağı sağlamasıdır. Formu imzaladığınızda bu sisteme dahil olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Family Tree DNA bütün müşterileri için uluslararası standart malzemeler göndermektedir. Kullanımı basittir. DNA numunenizi almak için aşağıdaki resimlerde açıklanan etapları takip edin.

Siparişinizin ödemesini yaptıktan sonra ABD'de yerleşik bulunan Family Tree DNA tarafından adresinize numune kiti kargo ile gönderilecektir. Kurumumuzun test sonuçları veya ödeme ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Web sitemizin amacı İngilizce tercüme desteği ile toplum genetiği hakkında teknik bilgi sağlamak ve sizi Family Tree DNA sipariş sayfasına yönlendirmekten ibarettir.

© Copyright 2016 Pro's Solutions Ltd - Legal notice and credits